O MNIE

PROJEKTANT WNĘTRZ

Szeroko rozumiane wnętrza to moja pasja.
Od człowieka po przestrzeń wnętrza domu.
Studia artystyczno-pedagogiczne otworzyły mnie na dziecięcy świat i szereg jego aspektów.
Dlaczego? Bo to świat, który pozwala na więcej. Jak nigdzie można tu puścić wodze fantazji, łamać zasady i bawić się tym. Podążać za dzieckiem i inspirować się jego wyobraźnią. Zgodnie z zasadą „Sztuka jako zabawa, Zabawa jako sztuka”.

W projektowaniu lubię przekraczanie ograniczeń, które narzuca nam wnętrze jak i tych, które są w nas samych.

Anna Tomczak
mama Oliwii i Ignasia

DLACZEGO MF?


1 TWOJE POTRZEBY

To najważniejszy wstęp do naszej współpracy. Wysłucham uważnie Twoje oczekiwania i pomogę określić Twój styl i potrzeby.

2 MAMA

Moja ukochana rola ☺. Świat dzieci, ich potrzeby i marzenia są mi bliskie na co dzień. Moje dzieci to pierwsi recenzenci projektów ☺ . Bardzo lubię ich cenne uwagi i rozmowy gdy powstaje nowy projekt.

3 DOŚWIADCZENIE

Projektowanie pokoi dziecięcych to moja pasja i przyjemność wzbogacona z wieloletnim doświadczeniem w pracy edukacyjnej z dziećmi i tworzeniem wnętrz dla dzieci i dorosłych.

4 INDYWIDUALIZM

Każdy projekt to osobna opowieść i bardzo indywidualne podejście.

5 WIARYGODNOŚĆ

To nie tylko wizualizacje (które są bardzo pomocne) ale KONKRETNE realizacje, ZDJĘCIA POKOI, które pokazują jak faktycznie zakończył się projekt. Ten efekt finalny to najcenniejszy i najbardziej wiarygodny etap projektu ☺

6 OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzasz czas, pieniądze, energię oraz swoje nerwy ☺ Zastanawiasz się czy to droga usługa, czy warto?
Kilka źle podjętych decyzji i niepotrzebnych zakupów kosztują więcej niż dobry projekt pokoju, który pozostanie z Tobą na długo.

7 DETAL

Klucz do pięknego pokoju ☺. Zadbam o ważne szczegóły i dodatki, których nie pokaże wizualizacja, a które są sercem szczególnie w pokoju dziecka. Pomocny w tym będzie dodatkowo MOODBOARD produktowy. To dodatki budują ostatecznie wnętrze i prowadzą do końca rozpoczęty projekt.