IDEA

W pokoju małego trzyletniego Borysa zagościł wesoły Miś Indianin. Patrząc na niego, nie sposób się nie uśmiechnąć :-). W wielu różnych pojemnikach, pudełkach, półeczkach, podestowych schowkach kryją się skarby i zabawki Borysa, a ściana tablicowa w domkowej oprawie, pozwala na rysunkowe szaleństwa.
Miś dodaje również odwagi do wspinaczki na górskiej ściance, rozwesela gdy przychodzi smute … aż chce się z nim pogadać, przytulić, dotknąć kolorowych piór na głowie i posłuchać jego indiańskich przygód bujając się w huśtawkowej kryjówce.
„ Wszystko trzeba odkryć samemu i również przejść przez to samemu”
…..
Projekt dwóch pokojów rodzeństwa Borysa i Igora, był projektem szczególnym. Zadowolenie i radość całej rodziny z projektów, dodawały skrzydeł na każdy dzień pracy. Nie ma nic piękniejszego jak zobaczyć uśmiechnięte i szczęśliwe osoby dla których jest projekt.
Ponieważ oba pokoje były maleńkie (zaledwie po 5m2), było to dodatkowe wyzwanie, by w tak małej przestrzeni odnaleźć dobre miejsce na wszystkie potrzebne funkcje dla pokoju dziecięcego i nastolatka, wydobywając z nich wyjątkowość, zachowując przy tym subtelnie punkty wspólne.
Był to projekt realizowany całkowicie drogą on-line, bez żadnych spotkań itp. Jakakolwiek odległość, to żadna przeszkoda. Bariery i ograniczenia są tylko w nas i nie ma nic przyjemniejszego jak je przekraczać.

DLA KOGO

Borys 3 lata

TEMAT

W kryjówce indiańskiego Misia

ZAKRES

PROJEKT kompleksowy

Zuzia 3 lata
Igor 12 lat